Oktavuohta

SAJOSA LATNJAVÁRREJUMIT:
Sámekulturguovddáš Sajos
Sajos, 99870 Inari
Tel 010 839 3109
Šleađgapoasta: sajos@samediggi.fi


  
Čoahkkin- ja dáhpáhusbálvalusat
Sámekulturguovddáš Sajos
99870 Anár/Inari
www.sajos.fi
sajos@samediggi.fi

  

Várremat ja márkanastin 
Tel. 010 839 3109
Gsm: 050 364 1378
sajos@samediggi.fi
katariina.guttorm@samediggi.fi

Sajos Info
sajos@samediggi.fi
Tel. 050 565 1346

 

Muita yhteystietoja:

Av-teknihkka
Av-teknihkar Joonas Saari
Tel. 040 534 7738
joonas.saari@samediggi.fi

Av-teknihkar Janne Lappalainen
Tel. 010 839 3156
janne.lappalainen@samediggi.fi

Čorgen
Lágádusfuolaheaddji Pirkko Pieski
Tel. 050 565 1130
pirkko.pieski@samediggi.fi

Doaibmalatnjafuolahus/Fáktameašttir
Doaibmalatnjafuolaheaddji  Pauli Saijets
Tel. 050 565 0888
pauli.saijets@samediggi.fi

Vuovdinrehkegat
Doaimmahatčálli Ritva Tammela
ritva.tammela@samediggi.fi 

 
SÁMEDIGGI

Sajos
99870 INARI     
Tel. 010-839 3100    
info@samediggi.fi
www.samediggi.fi

Pia Ruotsala
Sajosa hoavda, hálddahushoavda má.
Tel: 010 839 3106
Gsm: 040 726 2688
pia.ruotsala@samediggi.fi